Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szeretem őt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem őt, de nem lehetne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az èvfolyamban,akivel nagyon jó barátok vagyunk.Én szerelmes vagyok belé,de neki van barátnője.A barátnője nem tudja elviselni,azt hogy én a pasijával barátkozok.Igazából a lány utáll engem.Most azzal a fiúval aki tetszik nekem,össze is vannak veszve....és az a legnagyobb gond,hogy miattam vesztek össze,mert èn beszéltem messengeren valamelyik nap azzal aki tetszik nekem.De én nem akarom elválasztani őket egymástól,mert tudom hogy az mennyire fáj...viszont azt látom,és érzem,hogy a fiúnak is bejövök,csak nem akar a barátnőjével szakítani,mert az anyukája tanár és ráadásul őket is tanítja.És a barátnőjének az anyja nyílván tud is a kapcsolatukról.És azt még hozzá teszem,hogy ez a fiú próbál hozzám közeledni,és innen gondolom,hogy bejövök neki.Szerintetek mit kéne tennem?

2017. máj. 30. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is konkrétan tudni kellene,hogy tényleg kedvel-e téged a srác szakítana-e a barátnőjével érted,ha igen akkor kérdezd meg hogy mit tehettek. Szerintem a lány nem szereti a srácot,vagy legalábbis nem a legjobb a kapcsolatuk,mert hiányzik az egymásba vetett bizalom,másodszor a szülőnek semmi köze a dologhoz,mármint nincs beleszólása,s nem élhet vissza a poziciójával,főleg nem személyes okokból. Szerintem beszéld meg a sráccal hogy kedvel-e,s ha igan akkor szakítson,onnantól már egyszerű.
2017. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Igazad van!

Úgy is jó baráti kapcsolatot ápolok a fiúval,szóval mindenről feszengés nélkül tudunk beszélni😊

2017. máj. 30. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!