Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény? Lesz ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Lesz ebből valami?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki már régebb óta tetszett. Egy versenyen nagyon összehaverkodtunk és azóta olyanok vagyunk, mint 2 testvér. Ő 17 éves, én pedig 13. 4 év korkülönbség szerintem még ideális. Viszont rengeteget beszélgettünk más versenyeken is. És még jobban szeretem, mert rájöttem, hogy egy nagyon jó ember. Okos is, mert a város legjobb gimijébe jár. Sportban is eredményes. Olyan velem, mintha a bátyjám lenne. Ha látja, hogy rosszkedvem van mindig megkérdezi, hogy jól vagyok e, meg segít a tanulásban is. Mindig megnevettet és egyszerűen jókedvre derít. Úgy érzem mindenben számíthatnék rá, mert megtalálom benne az aggódó szülőt, aki kicsit szid, a havert, aki mindig megnevettet és azt a "lelkitársat", akivel megoszthatom a magánabb dolgokat. Szoktuk egymás társaságát keresni a versenyeken. Anya szerint tetszek is neki. De olyan bizonytalan... Mi van, ha csak úgy szeret, mint a húgát. Én nagyon szeretem, de nem tudok átlátni rajta, hogy mit érez... Megkérdezni nem fogom. De az elmúlt hetekben/hónapokban észrevettem, hogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Már sokkal nyitottabb felém, és szerintem bízik bennem. Van egy régi barátja, aki minden versenyen általában ott van. Na most ez a barátja is egyedül volt, megén is, és ő hozzám jött oda... Meg velem sokkal aggódóbb. Minden ki apró veszélytől meg akar óvni. Ezt onann vettem, hogy minden aprócska veszélyre felhívja a figyelmem. Más lányokkal sem úgy viselkedik, mint velem. Kicsit olyan ember, hogy aki ismeretlen azzal olyan semmilyen, nem az, hogy paraszt azzal akit nem ismer, csak nem mosolyog az illetőre. Tehát elsőnek bunkónak tartottam, mert nem volt kedves, amíg nem beszélgettünk sokat és nem haverkodtunk össze. De miután már jobban megismertük egymást, kicsit olyan volt, mintha a szemefénye lennék.


Nem olyan kommenteket várok, hogy inkább babázzak, mert nem érdekelnek annyira a játékok. Jó tanuló vagyok és sportban felnőttek között első is lettem már. És igen eljött az "érzelmesebb" szerelem is.

De egyszerűen nagyon bírom. Mind barátnak és tetszik is.


Szerintetek lesz ebből valami? Van esély?



Köszi előre is!



2017. máj. 20. 17:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szereted? A szeretet nem féltékeny!
2017. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!