Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat? Miért nem jutunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Miért nem jutunk előrébb?

Figyelt kérdés

Van egy srác, pár hónapja ismerkedtünk meg.

Heti kétszer találkozunk, együtt járunk haza, vasárnap vissza a koliba.

Jóformán idegenek vagyunk a másik számára, nem beszélünk máshol csak ha találkozunk( megismerkedésünk hosszú, egyszer segítséget kértem tőle, és azóta ha együtt megyünk haza busszal, mindig beszélgetünk)

Egyfolytában beszélünk ha találkozunk, pedig tényleg csak idegenek vagyunk a másik számára, egyből kiveszi a fülesét ha meglát, pedig megtehetné hogy csak köszön...rengeteget beszél egyébként be nem áll a szája. Mégse hív el pedig elég régóta jàtszuk ezt a jàtékot..én nagyon szívesen megismerném, de lányként nem merem elhívni.

Csak ha szívesen beszélget velem, akkor mondjuk miért nem tesz azért, hogy megismerhessük a másikat?

Mit gondoltok erről?

Mert nyilván ha nem kedvelne lerázna egy köszönéssel, de nem teszi, viszont kezdem unni hogy mindig ugyanott tartunk, beszélünk, elválunk és jön a következő hét..



2017. ápr. 26. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha társalog veled, boztosan kedvel, talán csan fél a vákasztól, esetleg a visszautasítástól. Nincs akadálya, hogy te hívd el, elvégre beszélgettek. Egy teára, akár sétára elhívhatod, van, hogy nem a fiúk kell lépjenek.
2017. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(Elnézést az elgépelésekért, siettem az írással) :)
2017. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:)
2017. ápr. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!