Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell egy erzekeny lannyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy erzekeny lannyal banni/viselkedni?

Figyelt kérdés
Baratnom,par honapja jottunk ossze nagyon aranyos meg edes szeretem mindennel jobban. De sajnos konnyen haragudo tipus.Aprosagokon kepes felhuzni magat.Mindenkivel ilyen.Probalom megnyugtatni sikerul is. De o ilyen es nagyon szeretem nem fogom elhagyni emiatt.Hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket? Neha nagyon felek hogy nehogy megbantsam vagy valamit elszurjak.Attol meg hogy elveszitem ne is mondjam mennyire felek.Nagyon szeretjuk egymast es elfogadom ot minden hibajaval de meg kell tanulnom kezelni a helyzetet...Van valakinek ilyen baratnoje? Hogyan egyeztek meg? Olyan valaszok nem erdekelnek hogy hagyd el meg ilyenek... segitokesz es megerto emberek valaszat varom akik tapasztaltak vagy van/volt mar ilyen baratnojuk.Megkoszonom nagyon
2017. ápr. 24. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azt ajánlom hogy próbálj nyugodt lenni. A legjobb ha nem húzod fel magadat . A barátnőd bizonyára van benne depresszió mert az ilyen emberek ha megfigyeled a kis apróságokon felhúzza magát akor rögtön harag vihar minden van . Én is ilyen vagyok. Én gyorsan depis lettem és így hagytam fel az osztály társ barátnőmmel vele katasztrófa volt minden. Na mindegy ez my story . Mondom csak próbálj nyugodt lenni nem felhúzni magadra venni amikor ő mérges és kiabál veled . Akkor szerintem a gondolataidat tereld máshova ezt ajánlom. Ha nincs más megoldás .
2017. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez csupán egy sima hiszti. Igy akar uralkodni rajtad, te meg ehhez neki tökéletesen megfelelsz. Az nem a legjobb hogy te alkalmazkodsz a végsőkig, ő meg kihasznál téged.

Igazi papucs lesz belőled, de ha neked ez jó , akkor hajrá. Tudom mert a húgom is ilyen, és szokott rajta röhögni hogy neki mindent megcsinál a hülye gyerek. De ők is igy szeretik egymást.

2017. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne ironizálj vele. Például ne mondd neki viccből azt, hogy csúnya/béna/stb., mert ezeket én is hajlamos vagyok magamra venni. Tudod, minden viccnek a fele igazság...
2017. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!