Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet több éven keresztül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet több éven keresztül szeretni valakit viszonzás nélkül?

Figyelt kérdés
Már 3 éve tetszik/szeretek egy fiút, aki jóval idősebb nálam. Nemrégiben bevallottam neki is, de mivel olyan feltűnően viselkedtem ez idáig, neki már világosak voltak az érzéseim. Az ő húga előtte azzal bátorított engem, hogy vannak némi érzései irántam, de végül kiderült, hogy nem több, mint barátság. Ennek már egy fél éve. Adott egy tanácsot, hogy hogyan jussak túl rajta : Keressek egy olyan fiút amelyikben megvannak azok a tulajdonságok melyek ő benne nincsenek. Össze is írtam az összes tulajdonságot amelyek nekem fontosak egy férfiban és egy az egyben megegyezett az ő tulajdonságaival. És sajnos azóta nem változtak az érzéseim, egyszerűen nehéz túljutni rajta és valahol legbelül nem is akarok. Az lenne a kérdésem, hogy veletek volt-e már hasonló, hogy éveken keresztül szerettetek valakit, viszonzás nélkül ?
2017. ápr. 19. 10:28
 1/3 papagenou ***** válasza:
te hány éves vagy és ő mennyivel idősebb nálad?
2017. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen volt, kb 3 évig intenzíven, de én nem mertem elmondani. Aztán kicsit alább hagyott, akkor idővel összejöttem egy másik fiúval 2 évre, de közben néha elő elő jött az első nagy szerelmem, csak igyekeztem elnyomni az érzéseimet. Szakítás után úgy döntöttem, hogy elmondom neki mit éreztem, érzek még mindig egy kicsit. Ő nem viszonozta az érzéseimet, de nekem ez, hogy elmondtam segített lezárni ezt az egészet, már nem vagyok belezúgva, elengedtem. Nem tudom, hogy neked mi tudna segíteni, de idővel vagy elmúlik magától az érzés, vagy jön valaki más aki hasonló érzéseket vált ki belőled.
2017. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, de ezt gondolom, te is tudod, mert veled is megtörtént. :D
2017. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!