Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Van ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Bejön valaki valakinek, és csak egy idő után szeret bele.

Van ilyen, hogy később szerelmes lesz?



2017. ápr. 15. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem szeret bele senkibe rögtön.

Akkor szeretsz bele (igazán) valakibe, ha megismered, ez nem megy ránézésre.

2017. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
1-es, marhaság! Nálam első látásra eldől ez a dolog, ha elsőre nem tetszik akkor nem érdekel, nyílván én leszek az ostoba emiatt de legyen......
2017. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ilyen van. Nem tudom ki hogy értelmezi ezt a beleszeretni szót, de szerintem kezdetben csak az lehet, hogy szimpatikus valaki, tetszik, aztán később jön a szerelem.
2017. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2: Te most tetszésről írtál, én szerelemről. A kettőt ne keverjük már össze.....

Az már a te bajod lesz az életben, hogy felszínes vagy.

2017. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez mindenkinel maskepp van... en csak azt tudom mondani hogy milyen volt mikor en estem bele valakibe... en eloszor csak vonzonak talalok valakit majd mindig az elso vagy masodik beszelgetesnel bele esem (persze ha szimpatikus) 17/L
2017. ápr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 együnk válasza:

A szerelem lassú folyamat. A vonzalom,vagy a szexuális vonzalom egy pillanat műve.

A szerelem nem egyik napról a másikra alakul ki. Ahhoz, hogy ez ki alakuljon bizony ismerni kell a másikat.

A vonzalom rövid, kevésbé hatol olyan mélyre. Ezért felejti el az ember olyan gyorsan. Viszont a szerelem mélyre hatoló. Az pedig időbe telik mikorra olyan mélyre jut.

2017. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!