Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó jel, mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó jel, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal,ha lehetne ezt megismerkedésnek nevezni,hiszen csak látásból ismerjük egymást,de mindig van köztünk metakommunikáció és egy fél évvel ezelőtt köszönőviszony is,mert akkor láttam őt utoljára,mivel sajnos nem egy városban lakunk,de bizonyos alkalmakon folyton ő is részt vesz. A nevét ismerősökön keresztül meg sikerült szereznem, Facebookon egy csomó mindent meg tudtam róla, azt viszont nem,hogy van-e barátnője,ezért döntöttem az e-mailt mellett,amelyet álnéven küldtem neki egy teljesen más témára( a téma most nem lényeg)hivatkozva,hogy kiderítsem. Azóta világossá vált,hogy nincs csaja,és akkor utána leveleztünk,és szépen megkérdeztem már így fél év után,hogy más helyeken szokott e ismerkedni meg hogy látta-e azon a rendezvényen ezt meg azt,és így beleszőttem -bár nem a saját személyemben- saját magamat is, és a srácnak nem rémlett,hogy hol lakok,de a nevemre emlékezett. Ez jó jel lehet?
2017. márc. 4. 19:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként azért nem mertem Facebookon lépni,mert félénk vagyok,és nem tudtam tutira,hogy bejövök neki,és nem akartam,hogy feltűnő legyen.
2017. márc. 4. 19:17
 2/2 anonim válasza:
Csak a nevedre?Hát ehhez még több kell h jó jel legyen!De attól még jó jel csak kevés!13L. Am hány éves vagy/vagytok????
2017. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!