Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? És ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? És ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
3 éve találkoztam egy sráccal egy esemény keretein belül. Nagyon megtetszett, szemeztünk is, pedig én viszonylag elég félénk vagyok, később mikor össze-összenéztünk, már mosoly is volt. Ezt az eseményt 2-3 havonta rendezték meg,és ott mindig láttam,és ő is folyton figyeltem engem,később a rendszeres köszönésre is rászokott,egyetlen egyszer jött oda hozzám(mikor utoljára láttam), de csak 1-2 mondatot tudtunk beszélni idő hiánya miatt sajnos. Azóta mindig rá gondolok, nézem Facebookon, az összes képen,ahol csak ő van, szóval nem tudtam feledni. A rendezvényeken nem látom már, mert elköltözött másik városba sajnos. Akkor úgy éreztem,fölösleges lenne már nála próbálkoznom, de ez a 3. éve ,hogy képtelenség kiverni őt a fejemből. Gondoltam rá, hogy bejelölöm Facebookon,de attól tartok, hogy nem ismerne már meg,vagy ha vissza is igazolna,akkor meg nem írna nekem önszántából. Én meg nem tudom... ha írnék neki, nem gondolna rámenősnek vagy tolakodónak? Mit tennétek a helyemben? Nagyon tetszik a srác.

2017. ápr. 14. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér szerintem. Na meg ha már 3 éve nem tudod elfelejteni akkor meg végképp próbáld meg. Szerintem rámenösnek sem tűnnél.
2017. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel írjak rá? :)
2017. ápr. 14. 17:49
 3/3 anonim válasza:
Hát sztem h megkérdezhetnéd h emlékszik e még rád.ha meg azt mondja nem akkor mond meg h a fesztiválon láttátok egymást.utána amikor már tudja ki vagy csak egy rendes laza beszélgetés lehetne sztem.
2017. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!