Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennetek ha ez tortenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha ez tortenne veletek?

Figyelt kérdés

A baratommal masfel eve vagyok egyutt. De elotte volt egy legjobb baratom aki 5 evvel idosebb nalam, en tobbet akartam tole de volt egy baratnoje akivel hol egyutt voltak hol nem..

Aztan nem beszeltunk a baratnoje miatt h ne legyen baj.

Kozben osszejottem a mostani baratommal.

Eltelt 2 ev az utolso beszelgetesunk ota es most ramirt..

Szoval. Egyutt vagyok a baratommal, de ujra elojott az a srac aki most szabad es anno nagyon bele voltam esve,es ha hagyom h beszeljunk meg talalkozzunk akkor baj lesz...

Ti hagynatok h menjenek a dolgok, vagy megszakitanatok a kapcsolatot ezzel a barattal?

Amugy most nem mutat egyaltalan semmi olyat h akarna valamit, volt h direkt kezdemenyeztem egy flortot es nem elt vele. A baratom megis azt mondta h csajozos dumaval 'nyalta vissza magat'

Mert ugye szakitott vegre azzal a csajjal.es rossz neki.



2017. ápr. 13. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

es ha hagyom h beszeljunk meg talalkozzunk akkor baj lesz...

Te tudod mit akarsz kitől.. De ha már ilyenen gondolkodsz gondolom mennyire szereted a mostanit.

2017. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én találkoznék vele. Egy kávé nem azt jelenti hogy rögtön hagyom is magam megdönteni. Ha szereted a barátod akkor te sem hagyod. Azért annyira nem bonyolult ez. Kicsit parancsolhatsz magadnak.
2017. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De szeretem ot nagyon. Es feltekeny, veszekszik.

Persze hogy tudom iranyktani a dolgokat es ha olyat csinal akkor utbaigazitani. De a baratom nem talalja az egyensulyt. Szerintem tiszteletben tarthatna hogy vegre tudunk talalkozni..vagy nem?

2017. ápr. 14. 00:09
 4/5 Xyz333 ***** válasza:
100%

Ohh*-* detto ugyanez volt velem, meg baratom is ugyanezt mondta, ez durva...

Na de, ha találkozol vele vigyázz, ne hagyd hogy akármit kezdemémyezzen mert lehet eddi) nem mutazott semmi érdekfeszítőt irántad, de még nem lehet tudni.

Én beleestem abba a hibába, hogy találkozgattam vele aztán elcsattant egy csók és abban a pillanatban lehet hogy nagyon örültem, de utána borzasztóan éreztem magam és utáltam magam miatta. Elmondtam neki hogy ez soha többé nem fordulhat elő mert nekem barátom van akit tiszta szívemből szeretek. Egy kis idő elteltével megint összejött a barátnőjével és kb csak kellék voltam. Aztán megromlott a kapcsolatunk és nem érdekelt a srác akárhogy a legjobb barátom volt, csak kihasznált. Vagyis csak akart mert nem nagyon sikerült neki. Azóta is boldog kapcsolatban vagyok a barátommal akinek mindvégig teljesen igaza volt csak naiv voltam.

Szóval lényeg az, hogy csak óvatosan. És ha boldog vagy a mostani barátoddal, semmiképp se áldozd fel a barát miatt a kapcsolatot!!!

2017. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm :)
2017. ápr. 14. 00:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!