Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám őt elengedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám őt elengedni?

Figyelt kérdés
Szòval, képzeljétek el az egyik legrosszabb körülményt. 17 évesek vagyunk par honap korkulombseg. Osztalytardak vagyunk. Ketszer osszejottunk. Meg mindig szeretjuk a masikat. Elosszor mikor osszejottunk minden rendben volt. O szakitott mert neki tul sok volt ez igy minden (3honap 15 nap) szerintem meg eretlen volt az egeszhez (15 volt). Szetmentuk, hol o akarta folytatni, hol en. Kicsit tobb mint egy evre ra ujra osszejottunk. Nagyon szerettuk egymast viszont iskolan kivul nem sok ideje volt ram de ugy tunt megse probal ra szakitani idot igy szakitottam vele mert valljuk be iskolai kapcsolat nem a legjobb. Meg mindig szeretjuk egymast egyszer egyszer csokoloztunk es meg jelen pillanatba is tudjuk egymasrol hogy szeretjuk egymast. O azt mondta nem akarok ennek ellenere kapcsolatot mert fel hogy nemtudja majd magat kielni elegge most amig fiatal. Nem pasivadaszatra gondolt csak ha meg akarjak csokolni szeretne visszacsokolni peldaul. Vagy talan mas fiuval lenni ezt mar nemtudom. En nemtudom mit tehetnek..nem talalok senkit sem osztalytarsak is vagyunk es nem nagyon tudom elengedni..ötlet?

2017. ápr. 11. 07:54
 1/1 anonim válasza:
Hát szerintem engedd el mert egy k. Urva te meg papucs leszel ha hagyod.
2017. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!