Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj lenne a ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj lenne a ha írnék neki a szünetben?

Figyelt kérdés

Plátói szerelem.

Most lesz az egy hetes szünet és nem láthatom ügye és ez engem megvisel...

Ma írtam neki keveset.

Tanárról van szó akivel jó viszonyom van de semmi több.Nem szeretném zaklatni...

Gáz lenne ha mondjuk a héten meg a jövőhéten írnék neki? Nem lenne tapadós?



#tanár #szerelem #iskola ##tanuló ##szünet
2017. ápr. 10. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ... nő vagy férfi, te lány vagy fiú vagy,a levél célja,kapcsolatotok mélysége
2017. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ő meg férfi
2017. ápr. 10. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Ugye tudod drágám hogy az állásába is kerülhet ha rájönnek hogy viszonyt folytat egy diákkal?Majd akkor hajts rá ha már ballagtál,addig őt veszélyezteted,ha igazán szereted,ilyet nem teszel.

Ez nem szemétség,ez tény sajnos,én is éreztem így,de tisztába kell lenni ennek a súlyával.

2017. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Nem hajtok rá, egyszerűen jóba vagyok vele és kész.Én tudom a szabályokat és tiszteletben tartom hogy ő tanár és semmi nem lehet köztünk.Különben is nem arról szoktunk beszélni hogy én mit érzek iránta,stb...

2017. ápr. 11. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne írj neki!
2017. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Írj neki, becsülöm a bátorságod. Miről szoktatok beszélni?
2017. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Időjáràsról
2017. ápr. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Nagyon vicces...

2017. ápr. 12. 05:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!