Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lehet ebből még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Én 16 éves lány vagyok,ő pedig 18 éves.. jópár évig egy suliba jártunk (mivel egy faluban lakunk) , és kb 3-4 éve nagyon furán viselkedik velem.. Bele is szerettem de szerintem én sem vagyok közömbös számára

Először csak nézett egyfolytában,aztán egy ideig csúfolt és mindenféle megjegyzést tett rám és egy ideig ha beszélgettem suliban a fiú barátaimmal ,ő egyszerűen csak odament és szó szerint lekevert nekik egyet.Holott semmi oka nem volt rá.. Aztán egész nyáron nem volt nyugtom mert mindig az "utamat állta" ..volt olyan,hogy mentem a járdán ,ő jött a motorjával és elkezdett kergetni és figyelni ,és jópárszor ésurevettem hogy valahogy kifigyelte hogy feléjük megyek és mint akinek feltűnési viszketegsége van mindig csinált valamit,hogy ránézzek..Mostanában ritkábban látom,de ha igen akkor is hasonlóan viselkedik viszont még egy értelmes szót sem váltottunk! Én pedig kétségek között vagyok,hogy érdemes-e belegondolni ebbe valamit,vagy felejtsem el ezt a fiút,mert nem normális?

Köszönöm ,ha elolvastátok :)



2017. ápr. 9. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Jezus ez a pasi nem normalis mar bocsi :') szerintem surgosen felejtsd el!! Ha ez valami "jel" akar lenni akkor eleg gyava es szanalmas de sztem nem jelent semmit csak alapbol ilyen a termeszete :/ keress egy cuki aranyos fiut, hidd el lehet talalni es akk megtudod milyen ha ugy igazan szeretnek 😁😁
2017. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hagyd a francba ezt az agresszív, feltűnési viszketegségben szenvedő, komplexusos szerencsétlent. Ok nélkül bántott másokat, téged is fog, ha összeszűröd vele a levet. Kerüld el, ne vegyél róla tudomást.
2017. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!