Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevallott egy fiú hogy szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diana12012 kérdése:

Bevallott egy fiú hogy szeret mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Volt igen iskolai buli mi úgy kel hívjuk táncdél után és azon bevallott hogy szeret báris a barátjának mondta el hogy mondja nekem és elmonta én nekem is tetszett a fiú de ezt nem mondtam azután hétfőn mondtam a barátjának hogy mondja el hogy szeretem én is elmonta neki és a fiú visza külte hogy ö is de mivel a fiú az osztájba jár ezért nem beszél velem csak néha de én többet akarnák mint hogy csak tutom hogy szeret meg én is öt járni akarnák vele de nem merem megkérdesztem emigy 13 leszek lehet korán van de én akarnák vele járni
2017. ápr. 4. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontot,vesszőket írni luxus?

Már nem azért,de én ebből azt vontam le,hogy:van egy fiú,aki azt mondta,hogy szeret.Te üzentél a postásgalamboddal(annyira bírom az ilyen gyerekszerelmeket),hogy neked is bejön.

Kérdezd meg,hogy járnál velem!

Nincs benne semmi ördöngőség.

20/N

2017. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

AMI ELŐSZÖR JUTOTT ESZEMBE: PFFFFHHÁHÁÁH😂😂😂*kávét kiköp* kicsike vagy te még! És ez a közvetítő haver. Már Bocsi de te még tényleg fiatal vagy ehhez.

KOMOLY VÁLASZ: Állj elé és beszéljétek meg! Nincs más választás. Ezt a harmadik személyen keresztül folyó infó-cserét pedig hanyagoljátok!

2017. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!