Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Osztálytárak vagyunk de már oviba is együtt jártunk akkor lettem szerelmes belé viszont még most sem múlt el...(magas,szőkésbarna)

2017. márc. 23. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mire vársz? Mi mondjuk meg neked, hogy hogy mondd ki "szeretlek"?

Ehhez, csak fel kellene kötnöd a bugyidat és odaállni az illető elé, aztán kinyitni a szádat, és elmondani a helyzetet.

Ha van benned annyi, akkor ezt ÉLŐBEN teszed és nem facebookon, vagy levélben.

2017. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
DE nem merem valami megnyugtatást szeretem volna hogy nem fogja elutasítani... :(
2017. márc. 25. 17:05
 3/4 anonim válasza:

Én is erre készülök, csak én lány vagyok és fiúnak szeretnék nem szerelmet valami, inkább csak közölni vele, hogy kedvelem.

Ha osztálytársak vagytok, hasonló a helyzeted, mint nekem. Az én kiszemeltem eggyel alattam jár, ezért én egyik szünetben, vagy még reggel a szekrényeknél megkérdezem tőle, hogy tudnánk-e beszélni valamikor, amikor ráér, mondjuk órák után.

Ha nem egy bunkó lány, akkor engedni fogja, hogy beszélj vele, és visszautasítani semmi fog, legalábbis nem durván. Azt már a vallomásod után látni fogod a szeméből, hogy hogy érez.

2017. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis utána meg kérdezzem meg hogy szeretne e velem járni vagy valami ilyesmi?Csak túl kicsi az önbizalmam hogy ezt így mondjam le neki...Bár mennyi az esélye hogy vissza utasít csak mert én is úgy érzem hogy szeret engem de egyikünk sem meri szerintem! :(
2017. ápr. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!