Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit reagálnátok ha egy lány szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés

Leginkább fiúk válasua érdekelne :)

Szóval ti mit reagálnátok ha egy lány egy éjszaka szerelmet vallana nektek?

1., Ha nem jön be(aranyosan elmagyarázzátok neki és titokban tartod vagy kiröhögöd és a haverjaiddal is folyton ezen viccelődtök)

2., Ha bejön(bevalljátok neki ti is az érzelmeiteket vagy inkább letagadjátok)

Nagyon érdekelne sokak véleménye főleg 14-16 éves fiúké :)


2017. márc. 14. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Velem már volt ilyen.

16 voltam, a lány 14. (Jelenleg 17 vagyok)

Nekem nagyon nem volt az esetem a lány, ezért visszautasítottam, meg egyébként a kora is nagyon zavart.

A lány persze megsértődött, azóta nagyon nem is beszéltünk.

Később kiderült, hogy ez a lány majdnem mindenkibe szerelmes, úgyhogy a végén egy ilyen kibeszélés, kinevetés lett a vége az érintettek között :D

2017. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
51%

1. Diplomatikusan kimagyaráznám magam, de azért megmutatnám a haverjaimnak és igen röhögnénk is.

2. Egyértelműen bevallanám és azt érezném én vagyok a legszerencsésebb embera világon.

15/f

2017. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Először meglepődnék

1. Széppen elutasítanám és csak a legjobb barátaimnak mondanám el

2. Bevalanám, de nem úgy, hogy szerelmes vagyok belé, csak úgy, hogy "te is tetszel".

2017. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"de azért megmutatnám a haverjaimnak és igen röhögnénk is. "

Oké, én lány vagyok, de most muszáj idepofátlankodnom.

Szerintem, ha már a LÁNY KEZDEMÉNYEZ, és mondjuk bejön a srácnak a csaj, az lenne a normális, ha a másik fél is elmondaná, hogy érez, és utána nagyon vigyázna a lányra, mert nem kis bátorság kell ahhoz, hogy egy ilyen lépést, amit igenis a fiúknak illik (lehet én vagyok maradi, de na) megtennie, és baromira ki kéne érdemelni a csajt ezek után, nem pedig ölbe tett kézzel várni, hogy történjen valami.


Éééés,ha NEM TETSZIK A CSAJ,akkor őszintén mondd el neki, hogy nem. A csajnak tuti hogy össze fog törni az apró kicsi szívecskéje, szóval ezek után akár bírod akár nem, szemét dolog kinevetni a haverjaiddal, csak hogy minél több ember előtt égjen :))

2017. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Még várok válaszokat :)

Köszönöm az eddigieket 😄😄😊😊

Utolsó teljesen egyettértek 😍🙌🙌😘

2017. márc. 14. 21:13
 6/18 anonim ***** válasza:

1. Ha nem jön be akkor megmondom az igazat, persze úgy hogy ne sértsem meg. Ja és véletlenül se mondanám el a barátaimnak, mert nagyon nem rájuk tartozik, és nem nevetném ki mert nem kis bátorság elmondani ezt a dolgot hogy szerelmes valaki valakibe.


2. Ha bejön akkor persze, adnék a kapcsolatnak egy esélyt, még örülnék is. Ja és minek tagadnám le? Hiszen az nekem is rossz, meg neki is. Persze ha lenne barátnőm akkor nyilván azt mondanám hogy "bocsi ez a dolog nem működne, hiszen nekem párom van." Azt gondolom ha már van valakinek egy meglévő kapcsolata, akkor legyen benne annyi gerinc hogy nem csalja meg a másikat.


Ááá, bocs hogy nem a megadott korcsoportba tartozom. 18 F

2017. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a lány, akkor udvariasan tudtára adnám, hogy ez nem működne és a barátaimnak nem mutatnám meg. Azt tisztességtelen húzásnak tartom


Ha szeretem a lányt, akkor biztos vagyok benne, hogy bevallanám neki akkor. Bár én inkább olyan vagyok, hogy ha lehetőségem van rá, akkor húzom egy kicsit a bevallást és én kezdeményeznék. Szerintem úgy van rendjén, ha a fiú udvarol és kezdeményez (a mai társadalomban sok esetben ez igen csak felcserélődhet sajnos...)

2017. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lemaradt a végéről: 16F
2017. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: semmi gond 😂😂

Köszönöm szerintem nagyon igazad van :)

Amúgy most ezt tervezem(mármint be akarom egy fiúnak vallani,hogy szeretem)

Csak az a baj,hogy ahogy a válaszok mutatják az ilyen korosztály simán a képembe röhögne és mivel osztálytársak vagyunk elég gáz lenne még 4,5 évig ez a dolog,ha nem jövök be neki

2017. márc. 14. 21:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem feltétlenül a legtanácsosabb :/ Én most vagyok 10-es és múlt héten lettem elutasítva az egyik osztálytársnőm által :D No meg van egy exem is az osztályban, de semmi bajunk nincs egymással, sőt jó barátok vagyunk. Bár az, hogy ki hogyan reagál rá, nagyon is személy függő. Milyen a fiú személyisége? Mennyire lehet vele komolyan beszélni és mit tudsz arról, hogy mennyit árul el a barátainak?
2017. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!