Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám rávenni magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni magam hogy elfelejtsem a kiszemelt lányt?

Figyelt kérdés
Már nem akarok rá gondolni,idegesít az egész csaj úgy ahogy van,emelett még mindig tetszik de már el akarom felejteni,soha nem voltam még ilyen rossz kedvű :(((
2017. márc. 6. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy idegesít? Próbálkozz be nála. Nem veszíthetsz semmit.

Tudom hogy ijesztő de ha összejön megéri!

2017. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azért idegesít,hanem mert játszadozik velem,szemez stb.majd mire az ember elhatározza hogy oké ma megfogom próbálni már szrik rám
2017. márc. 6. 16:42
 3/10 A kérdező kommentje:
És ez már egy régen zajló dolog,de nekem ez már nem kell
2017. márc. 6. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak szégyenlős? Hány évesek vagytok ,mennyire ismered stb. Kéne pár infó.

Még mjndiv azt mindon hogy próbáld meg. Ha gondolod privátban leírom ,miért gondolom így.

2017. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te és a lány?

Az a baj, hogy ha el akarod csak így egyszerűen felejteni, nagyon bánni fogod, hogy soha nem tudtad meg, mit érez irántad. Mert soha nem kizárt, hogy bejössz neki. Szóval menj oda hozzá szépen, és kérdezd meg tőle, vagy csak beszélj vele erről.

Nagyon sok lány azért kezdi el levegőnek nézni a fiút, mert úgy gondolja, úgysem tetszik neki, mivel nem lép.

De te tudod. Azért vagy rosszkedvű, mert nem tudod elfelejteni, és azért nem tudod elfelejteni, mert tudni akarod, mit érez irántad!

2017. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én 18,ő nemtudom igazából hogy mennyi.és igen nemhogy bánni fogom,egyfolytában bánom,hogy nem nyitottam felé,pedig nagyon aranyos volt főleg az elején,láttam rajta hogy szimpatizál velem,de azt is tudom hogy bunkó módon nem mindig figyeltem rá(ahogy most ő is teszi,1-1:D),de én nem azért nemfigyeltem oda rá mert már nemérdekelt,hanem néha megmagyarázhatatlanul cselekszem,de ő remélem emiatt nem érezte rosszul magát,na mindegy és igen nagyon jól látod így hogy nemtudom mit érez lehetetlen elfelejtenem(és félelmetes vagy mert erre te világitottál rá,okos egy valaki lehetsz:)) hányszor megígértem magamnak hogy oda fogok menni,most nem ígérem hanem odamegyek!!!csak azt remélem hogy ha rossz választ kapok nem idegesitem fel magam és nem bántom meg,mert utánna amiatt érezném rosszul magam és tehetek fel egy új kérdést ide :D
2017. márc. 6. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, örülök hogy tudtalak bátorítani! :)

Igen, tudom hogy nagyon nehéz odamenni ahhoz, aki tetszik, de hidd el, ha ennyire szendvedsz, akkor ez az egyetlen megoldás. Bár én még nem tapasztaltam visszautasítást, sokan mondják, hogy bár nyílván szarul esik, utána valahogy mégis "megnyugszik" az ember lelke, tudva, hogy ő megtette amit meg kellett tennie, és így már nem gyötri magát azon, hogy "mi lett volna, ha". Aztán viszont ott van a sokkal lehetségesebb verzió, hogy örülni fog a lány is, hogy végre tisztázva van, és... összejöttök. :)

Azért tudom ezeket ennyire, mert olyan, mintha én lennék a lány, akiről írsz, bár nem én vagyok, mert az én esetemben a srác 17 éves (én meg 16) :D

És tudom, hogy bosszantom ezzel a srácot, de nem tudok mit csinálni, ő már nem figyel rám, nem kezdeményez, stb.

Úgyhogy ilyenkor 2 verzió van: vagy én is ezt csinálom vele, hogy észbe kapjon hogy nem akar elveszíteni, és akkoz végre kezdeményez, vagy elkeseredésből csinálom ezt vele, mert úgy érzem, nincs esélyem, és próbálom elfelejteni. :)

Remélem, hogy a TE és az én eseted/esetem is sikeres lesz végül, bár én még nem tudom, mit csinálhatnék! :)

2017. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nálam ugyan ez van csak én 18 éves lány vagyok. Egy suliba járok a sráccal minden nap látom és hónapok óta csak szenvedek miatta. Örülök, ha nincs suliban, mert akkor legalább egy picit tudok nem rá gondolni. De ha ott van a közelemben akkor teljesen kiborulok, hogy egyszerűen képtelenség egy olyan embert elfelejteni, akivel mindig valahogy összefutszt vagy a folyosón vagy az ebédlőben, vagy az udvaron. Ááá unom már az egész helyzetet. Túl akarnék rajta lépni, mert arra egy életet is várhatnék, hogy lépjen a srác.😕
2017. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem válaszolni fogsz, történt már azóta valami? :)
2017. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
boccs csak most láttam,hogy kérdeztél és legszívesebben nem válaszolnék,mert szégyellem de nem történt semmi,ez van ezt már el**sztam,pedig ha van első látásra szerelem:D ez nekem az volt de végül nem lesz semmi belőle úgyhogy beletörödöm,de azért kedves vagy,hogy érdeklődsz.
2017. márc. 28. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!