Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal (ő velem) . Hirtelen ötlet volt, biztos vagyok benne, hogy alakulhatott volna másképp is. A barátom azt mondta, nem tudna újra belém szeretni (mivel hirtelen volt az egész én azt hiszem még szeret engem), és elég átlátszó indokok miatt szakítottunk. Azt hittem sikerül elfelejtenem, de nem megy. Sok mindent megpróbáltam már, sport, pihenés, tanulás...de nem megy. Nem tudok kiszeretni belőle. Nem váltunk el haragban, köszönünk egymásnak és szoktunk beszélni (ami zavar az az, hogy nekem kell kezdeményezni a beszélgetést.) . Nem voltunk együtt sokáig. Mit tudnék csinálni,hogy újra felkeltsem az érdeklődését? Hogyan újulhatnék meg? Azt szeretném, hogy újrakezdjük az egészet. Szeretném,ha tudná, hogy fontos nekem. Nem szeretném elkapkodni, szeretném ha újra barátok lennénk és ugyan úgy tudnánk beszélgetni ahogy régen. Biztos vagyok benne,hogy egy találkába benne lenne, de én tényleg nagyon szeretném ha előről tudnánk kezdeni. Tudnátok valami tanácsot adni, esetleg tapasztalatokat mesélni? Ha nem fog működni a dolog akkor el kell engednem, de amíg reménykedek szeretnék tenni ezért a dologért. Remélem nem kapok negatív kommenteket. Köszi előre is a segîtséget.

2017. márc. 2. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:

19/ L

ez lemaradt :)

2017. márc. 2. 17:24
 2/5 anonim válasza:

Ha nem kellek valakinek, akkor nem kellek. Ha nem hajlando küzdeni a kapcsolatunkért és értem, akkor sem most, sem később nem fog.

Ertem en, hogy mit szeretnél, de erre nincsen megoldas, sajnos. Szerintem várd meg, hogyan alakulnak a dolgok ;)

2017. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Sok mindent megpróbáltam már, sport, pihenés, tanulás...de nem megy"

Csináld továbbra is! ELőbb-utóbb fog menni, nem fogok örökké tartani ez a vonzalom.

Nem voltatok együtt sokáig.....akkor nem értem, miért kell erőlködni.

Ő szakított veled és még TE akarsz erőlködni? Nemáááár, de most komolyan. Legyen már benned női büszkeség és tartás. Ezeket a tulajdonságokat mi szeretjük a lányokban, de te most mindkettőt sutba vágnád.

Átlátszó indokok miatt szakított. Ha valaki képes volt így szakítani, nem érdemli meg a figyelmed....Vedd már észre. Még normálisan szakítani sem volt képes, mit akarsz még tőle? Ébredj már fel! Találsz jobbat.

2017. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia:) Figyelj próbálj vele beszèlni. Egyeztess vele valamikorra egy találkát és beszéljétek meg hogy pontosan miért is volt ez a szakítás. Idézd fel neki a szép emlékeiteket, élményeiteket (ha van) úgy biztosan hiányozni fog neki minden, és te is;)

Igazából egyáltalán nem akarlak elszomorítani mert még együtt lehettek, de nekem általában ezek nem jöttek össze, mondjuk velem nem sok ilyen volt szóval ne add fel. Egy próbát megér az biztos;) Csak tudod ha az ember már nem szeret valakit akkor azt nem lehet eröltetni:/ De megpróbálhatod visszaszerezni. Tudasd vele hogy nagyom fontos neked, és tökéletes volt az a kis idő is amíg együtt voltatok. Tedd amit jónak látsz, de ha nagyon nem megy neki vagy látod hogy nem akarja akkor ne eröltesd! Ha pedig úgy érzed még szeret, akkor persze mindenképp van esélyed;) Hajrá,szorítok hogy sikerüljön!:) remélem valamennyit tudtam segíteni.

14/L:D

2017. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy, azt hittem a leírásod alapján, hogy sokkal fiatalabb vagy. :D

Rövid ideig voltatok csak együtt, és valszeg már csak te szereted őt. Ha ő is szeretne, miért szakított volna veled?

Én a helyedben nem tepernék utána, felesleges.

2017. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!