Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne egy kérdésem avval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem avval kapcsolatban, hogy mi tévő legyek ha ti is így járnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nevet most tulajdonképpen nem szeretnék mondani és pontos konkrétumokat a körülményekről! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes egy olyan lánnyal tovább folytatnom az általam anno jónak érzet kapcsolatot, ami közel két hónap lefolyása alatt még mindig a volt exének a kapcsolattartásához vezetett? Elvileg csak barátok, de én ennek az utálatos undormánynak nem hiszek el semmit! Remélem értelmes válaszokat kapok a kérdésemmel kapcsolatba! Előre is köszönöm! De mostanság láttam vele találkozgatni illetve beszélgetni a közelemben! Ha valaki konkrétumokat akar és tudna bizonyítékot is mutatni, azzal akár bármilyen jutalomért cserébe találkozót is megszervezhetek! Mind csak azért, hogy bebizonyosodjon számomra minden! Tehát ennek oka mindaz, hogy elméletileg az osztálytársaim hangsúlyozták akár alkalmit is vállalhat bárkivel, mert ő a vallomása szerint neki nem számít nála a kinézet sajnos egy undormány! Visszahallok róla történeteket stb hallgatom a buszon is! Elméletileg vagy minden valószínűséggel egy videó felvétel is van az alkalomszerűen meglévő nemi életéről! Szóval akadálytalanul ott kéne hagynom rz már számomra tiszta és azt is teszem! De én hallottam az osztálytársam telefonján lévő hangokat, valamint méghozzá máig sem tudom eldönteni, mert tisztára ugyanazok hangok voltak, amiket máig hallok a fülemben az emlékezet alapján! Szóval előre is megköszönnöm ha valaki bebizonyítaná nekem! Előre is köszönöm! Ne legyetek visszautasítóak! Mindenből a szín tiszta igazat akarom tudni, tehát nem szeretném ha valami a tudtom nélkül zajlana le a hátam mögött, mert már tudom hogy megcsaltak! Csak ennyi lenne a kérdésem, akinek nem tetszik az meg inkább csak tartsa meg magának mondanivalóját! Kösz
2017. márc. 1. 23:01
 1/7 anonim válasza:

Nem erdemes. Gondolom nem szeretnel te lenni az a balfacan, akivel osszejon 2 hetre, es aztan rajon hogy megis az exet szereti.


Bizonyitek pedig nem kell. Bizz az itelokepessegedben.

2017. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet visszament az exhez?

Stilusodat tekintve nem csodálkoznék!

2017. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de tudjátok azért eléggé durva,hogy a csaj egy év leforgása alatt még mindig vele akar lenni. Ezek után még mindig szeretheti, mert hát megkérdezi, hogy összeakarsz velem-e jönni. Szóval én értem hogy köztük valami azért még sincs rendeben. Mert valójában a volt palija kefélgette ide oda, de ugyanakkor meg mással is félrebaszott XD. Ráadásul olyanokkal is, akik terhesség után szültek vagy azokkal, akiken már keresztül ment egy egész város vagy még ártatlanul néztek a dolgok elébe. Na mindegy egy ilyen lányért úgy gondolom nincs értelme élni, tehát akárhogyan is akartam érte bármit tenni, szerintem mégis mindent semmibe vett.Engem már nem érdekel az élete folytassa tovább csak egyedül, mert az ilyenek csak reménytelen esetek és mindenki csak egy ürítésre használná. Én már pedig nem íg voltam vele, csak sosem tudott engem megbecsülni mert valószínűleg ilyen a stílusom. XD
2017. márc. 22. 19:56
 4/7 A kérdező kommentje:
De mi határozza meg a stílust egy párkapcsolatban. Ha szeretett utána meg még is azt mondja,hogy nem tudom akkor nekem teljessen mindegy. Vannak lányok akik tisztábbak nála és sokkal jobban megbecsülik az embert egy párkapcsolatban. Neki mit számítana a stílus, amikor élvezi amit csinál másokkal. És amúgy sem érdekelne, ha visszament még előttem az élet, illetve megtalálhatom azt a lányt aki szeret. Tudod azért itt nem a stílus volt a meghatározó, hanem az egymás iránti szeret, amit sosem tudott értékelni. Csak magáért él a csaj ennyi.
2017. márc. 22. 20:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Őszintén engem is megcsalt meg a volt exét is. De a 20 éves palija vagy sokszor és gyakran is megcsalta. Ezért vált ilyenné és engem meg rohadtul bánt,hogy egy ilyennel álltam szóba, akit anno megsajnáltam, mert a volt exe folyton bántalmazni kezdte vagy trágárul beszélt vele és elhordta mindenek. Elvileg már a rendőrök is ülteték autóba, mert rajtkapták valamin. Szóval a srác 20 éves és ennek ellenére még mindig kisegítő iskolába jár szóval ezért nem is érdemes lesüllyedni a színvonalukhoz. Egyébként kit érdekel ha visszament, mert magas ívből leszarom. XD Szóval én már nem is csodálkozom a retardáltakon. Ezek azok, hisz mindenki előtt állandóan kiabálnak az utcán vagy veszekednek vagy pedig addig nem hagyják békén egymást,amíg a rendőrség nem rak rendet köztük
2017. márc. 22. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
De a lány folyton csinálja azóta, hogy mindig mindenkivel lefekszik még ráadásul a saját öregapó szomszédjával is, persze csak pénzért cserébe. Amikor segítséget kér folyton valakitől, az állandóan azt jelenti ahogy tőlem is, hogy szexelni akar. Én persze sosem tettem meg, mert nem akarom elbaszni az életem vele együtt. XD
2017. márc. 22. 20:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezért inkább visszafordulok az útamra és keresek magamnak mást, mert ő úgy sem tud. Ennek pedig mind az az oka, hogy egyáltalán nem kell senkinek két szempontból: Egyrészt mert nem néz ki valami hű de jól, másrészt pedig meg mindenki egy alkalomra használja ki. Szóval eléggé kétszínű, ezért elengedem és inkább békén hagyom.Nem akarom, hogy megint a háttam mögött susmutoljanak arról, hogy megint megbszták.
2017. márc. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!