Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejön egy fiú nekem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy fiú nekem. De nem tudom mi tévő legyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk, nem vagyunk köszönő viszonyban, csak látásból ismerjük egymást. Többször figyelmen kívül hagyja hogy nézem és mosolygok rá, de van hogy felveszi velem szemkontaktust. Szimpatikusnak tűnik és szívesen megismerném. De félek odamenni hozzá beszélgetést kezdeményezni azért is, mert mi van ha félreértek mindent és hülyét csinálok magamból.

Segítsetek! :D

Mindketten 14 évesek vagyunk.

Értelmes válaszokat légyszi!

Előre is köszönöm!



2017. febr. 26. 16:15
 1/4 alexa0115 válasza:
Ezt helyetted nem tudjuk megoldani. Ha nem mersz odamenni és csevegést kezdeményezni vele, akkor mi helyetted nem mehetünk oda. Ha tényleg szeretnéd megismerni, akkor vegyél egy nagy levegőt fújd fel az arcod és menj oda. Ha neki is szimpatikusnak tűnsz, akkor nem fogja zavarni az sem ha hülyét csinálsz magadból, talán még aranyosnak is találja, hogy zavarban vagy a társaságában.
2017. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van,megpróbálom összeszedni a bátorságomat😀köszönöm a választ!

Jöhetnek még! :D

2017. febr. 26. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. :) A legtöbb fiúnak jól esik, ha egy lány érdeklődik iránta akár mint barát akár, mint reménybeli partner vagy mi. :D Légy bátor és sok sikert. :D
2017. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. febr. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!