Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne legyek szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek szerelmes abba a lányba, aki bejön?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan, de olyan mocskosul szörnyű érzés, hogy hihetetlen. El is mondom, hogy miért: amíg csak tetszett, tudtam laza lenni, mérhetetlenül hatalmasakat poénkodtunk, flörtöltünk, mindent, amit el lehet képzelni, kölcsönösen élveztük egymás társaságát, nem történt semmi, de azt hiszem, hogy nem is fog. Méghozzá azért, mert beleszerettem, és nem tudok normálisan kommunikálni vele, sőt, mi több, kikészít ez az egész. Hülye kérdés, de hogy tudnám eltörölni, elnyomni az érzéseim, hiszen ez akadályoz abban, hogy összejöjjünk.
2015. márc. 25. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt amit ide leírtál
2015. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elnyomni nem tudod, csak eltakarni előtte. Tudom, tapasztalat, én lány vagyok, fordítottan csak így működik. Adom a lazát, pedig megőrülök érte... hát, ez van. De egy lánynak igazán nem gond, ha kimutatod előtte az érzéseid!!! Én nagyon értékelném.
2015. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám, szerintem akkor igazán vége lenne mindennek. Ezek sosem sülnek el jól tapasztalataim szerint. Így viszont azt hiszi, hogy valamiért nem akarok foglalkozni vele.
2015. márc. 25. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra ez paradox. Számomra akibe szerelmesek vagyunk, azzal összejövünk, úgy pedig nem jövünk össze, hogy nem vagyunk szerelmesek. Szerelmesek vagytok, összejöttök, mindenki hepi, kész.
2015. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Áh, de itt a probléma, ő nem hiszem, hogy szerelmes, maximum tetszem neki és kedvel, én pedig nem tudok megfelelően viselkedni. Tehát adott egy ember, aki nem szerelmes, de nem ért semmit, egy másik, aki szerelmes, de nem tud megfelelően cselekedni. Ez okozza a problémát. Ha én terítem a lapokat, az majdnem olyan, mintha bedobnám a törölközőt. Színlelni pedig már nagyon nehezen megy.
2015. márc. 26. 00:52
 6/6 anonim válasza:

Nem derült ki a leírásodból az, hogy tudja e a lány mit érzel vagy csak sejtheti a viselkedésedből.


Ha nem tudatod vele, akkor nem tud mit reagálni. Persze ne azt mondd szerintem, hogy szerelmes vagy belé, mert megijesztené, hanem hogy nagyon jól kijöttök és esetleg te többre is gondoltál. Ha nem akad ki/látod rajta, hogy esetleg ő is így gondolja, akkor hívd el valahova, ahova már nem csak haverként mentek.

2015. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!