Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem nagyon jó a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon jó a rosszfiú jokislany párosítás? :D L

Figyelt kérdés

Mikor a fiu megnyugszik a lány mellett a lány meg élni kezd a fiú mellett.

Nem tudom miért de ez nekem nagyon imponál


2017. febr. 17. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen felfogasu lanyok teszik tonkre a jofiukat
2017. febr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez az amit nem bírok.....
2017. febr. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd szèpen pofàra esel. A rosszfiu attol is rossz, hogy bunko, hûtlen ès èrzèketlen. Kezdetben èrthetô a vonzòdàs a fèrfiassag ilyen formajahoz aztan kiègsz
2017. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is "jófiú" voltam és számomra a "jókislányok" vonzóbbak. Tudom, hogy ez a felfogás nem "trendi", de ez van. Én már csak ilyen vagyok. És soha, semmilyen körülmények között nem lennék "rosszfiú". Egy rosszfiú, szerintem attól rossz, hogy rossz. Átveri, megalázza, kihasználja a lányt. A jófiúkra meg rásütik, hogy papucs, gyenge, unalmas stb. De szerintem nem attól lesz erős valaki, hogy képtelen uralkodni magán. Épp ellenkezőleg. Én többre tartok egy ilyen embert. Bocs, lehet, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csupán leírtam a gondolataimat. :)
2017. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Rosszfiu vagyok es keresek egy jokislanyt ;)
2017. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Velem pont ez a helyzet a baratommal.. En kicsit visszafogotabb vagyok csondes ha uj emberek vesznek korul o meg mindig is nagypofajau volt.. Szerintem sokat tanultunk egymastol.. Edesek vagyunk eggyut..
2017. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja es am tuti h te is nzeted a felhok felett 3 méterrel.. Utolso voltam
2017. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiú nem nyugszik meg, a lány meg "csak megcsúszott és átesett a kutyán" azért lesz bucira verődve a feje, meg a nagy éléstől.
2017. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én jókislány vagyok, és tény: a rosszfiúk jönnek be. Na nem a bunkó drogos stricikre gondolok, hanem az olyanokra, akik szeretik az adrenalint, élvezik a veszélyes helyzeteket, jó a humoruk, sokat nevetnek, nem gátlásokak, nem riadnak vissza semmitől, találékonyak, kalandvágyók. Egy ilyen fiú is lehet kedves és empatikus, csak annyi, hogy bevállalós típus.

Egyébként én is a mindenben benne van kategória vagyok, csak é mégis valahogy jókislány hatását keltem.

2017. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár alkesz drogos ismerősöm, mindegyiknek van barátnője, bár elég gyakran elesnek a lépcsőn...
2017. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!