Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk melyik párosítás tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk melyik párosítás tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés

1.

Vállig érő göndör szőke haj

Barna szem


2.

Hátközépig érő barna egyenes haj

Zöld szemek


2017. febr. 2. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenes, szőke haj.
2017. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szőke haj, kék szem, magas és lehetőleg több generációra visszavezethetően német.
2017. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
Főleg az arc lenne nálam döntő és a szem (nem színre, csak.. egyszerűen valakinek tetszik a szeme). De ha választani kéne ezek alapján, inkább a második.
2017. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha csak a 2 közül lehet választani akkor a 2-es
2017. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a vörös hajúak *-* mindegy, hogy emo, rocker vagy csak átlagos cuki lány én a vörös hajat díjazom mégha festett is, a piros a kedvenc színem a vörös hajú lányokat imádom a legjobban, a szemszín mindegy, de a kék illetve zöld jól megy hozzá, de természetesen nem egy hajszín és egy szemszín miatt fogok valakit választani, vagy mert egyenes vagy göndör a haja, nekem is göndör félig meddig fiú létemre és mindig utáltam, aztán meg kiderűlt, hogy ez tök sok lánynak tetszik.
2017. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kettő közül a második😍
2017. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2
2017. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!