Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy el tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy el tudom vele képzelni magam, szeretem is, viszont ha már o is kimutassa bizonytalan leszek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2017. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos felnézel rá, így ha kimutatja nem lesz olyan elérhetetlennek tűnő, és nem látod olyan érdekesnek..
2017. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos srácrol vsn szo, hees is, kedves is, tehát már szinte tökéletes.

Viszont már elutasitottam néhányszor, mert bizonytalan leszek ha már o is tudatja szándékait. Nem tudom, hogy tényleg jo lenne-e. Viszont ha meglátom akkor rögtön jo kedvem lesz, sokat gondolok rá.

2017. febr. 14. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt mar ilyen. Itt igazából az történik, hogy úgymond "szerelmes vagy a szerelembe". Ez egyfajta szerelem, de esetenként változó, hogy inkább fellángoláshoz hasonló-e, vagy olyan tényleg, mint a szerelem.


Kedvesnek tartod, helyesnek, a fellegekben jársz, ha meglátod, ha hozzádszól, ha ír neked. Esetleg akkor is, mikor épp nincs veled, de nekem ugy volt, hogy mikor nem volt velem, nem éreztem, nem is hiányzott.


De ez az érzés csak addig tart, míg el nem ered, amit akarsz: hogy beledszeressen es mondjuk járni akarjon.


Utana mar elmúlik az érzés, mert szerény véleményem szerint "nem a kedvesunktol látjuk szépnek a szerelmet, hanem a szerelemtől látjuk szépnek a kedvesunket".


Tehát azért akarod "megszerezni", mert a "szerelem elvakit" (itt ezt máshogy kell értelmezni) es ha mar "elvégezted a dolgod", akkor mar nem is olyan érdekes a srác.


Remelem segítettem 😃😉😘

2017. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Igen, lehetséges,viszont elso perctol tudtam, hogy akar valamit, és nekem mégis csak most kezdett megtetszeni.

2017. febr. 14. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!