Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bizonytalan vagyok. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok. Mit gondoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A történet az,hogy a legjobb fiú barátom kicsit régebben szerelmet vallott,én nemet momdtam mert úgy éreztem több részemről nem lehet.Hál'istennek nem romlott el a barátságunk,azóta megtetszett neki egy másik lány,de ő is visszautasította.Pedig egyátalán nem csúnya.Sőt! Szoke a haja,kek szemu,van rajta egy kis izom is:D

Nah..szoval visszaterve,ma elmentunk a barátainkkal sétálni,meg ilyenek,és hülyültünk meg minden,erre ő megkeri a kezem,topyojos kupakkkal...en persze igent mondtam mert aszthittem hulyul...

Persze nem full komolyan gondolta,de kiderult meg mindig szeret....elkezdett olelgetni,meg is puszilt egy csomoszor,aranyos volt meg mimden,de rajtam csumgott egesz vegig es ezt nem szeretem...

Es a kerdesem az lenne h most en mit is erzek pontosan,ugyanis ha mas lannyal van el,nevetnek stb...akkor rohadt rosszul esik,es sirni tudnek...

De ha meg puszilgat meg ilyenek az nekem kicsit kellemetlen...nagyon szeretwm ha megolel meg ilyenek...

Lehet h csak felek h elhanyagol egy masik lany miatt?

Vagy ez mar tobb mimt baratsag? :D

13/L


2016. okt. 14. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem való neked kapcsolat, és azért sem mert érződik nem vagytok érettek. De lehet azért félsz hog elveszíted mert jó barátod...de ha ezt játszod és féltékenykedni fogsz ha lesz csaja akkor a barátságnak is vége lehet. Szóval ha nem szereted, tarts távolságot és talán nem érzed magad rosszul.
2016. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedveled, de még nem akarsz igazából egy kapcsolatot, lelkileg meg agyilag sem vagy még kész komoly érzésekre, fiatal vagy még,legyetek csak barátok.
2016. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy még elég érett és értelmes a fiúzáshoz. Hanyagold.
2016. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pihentesd még a témát. Nem vagytok elég érettek még egy kapcsolathoz. Attól félhetsz, hogy elveszíted mint legjobb barátot, jó hogy melletted van és ez biztonságot nyújt neked, de ne keverd össze a szeretetet a szerelemmel.
2016. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!