Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, de nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek.Nem tiltanának el tőle az biztos, csak egyszerűen nem tudom hogy kezdjek bele, nem szoktam anyával ilyen témákról beszélgetni.Ismerik a fiút, nincs vele semmi bajuk! 13L (1 hónap múlva leszek 14).Normális válaszokat előre is köszönöm!
2017. febr. 4. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem feltétlenül kell elmondanod, ha nem kérdezik. Természetesen ha rákérdeznek, akkor nyugodtan elmondhatod. Egyébként a legegyszerűbb, ha odaállsz, és úgy mondod el, mintha ,,szavalnál''. Ez alatt arra gondolok, hogy nem úgy, mintha beszélgetnétek, hanem fejben kitalálod először szóról szóra, hogy mit fogsz mondani, aztán elmondod, leszarva minden gondolatot, stb. Aztán ránézel a boci szemeiddel és várod a reakcióját :D

2017. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én hasonló korban voltam mikor ezt közöltem a szüleimmel, vagyis apummal és ő mondta el ezt anyának. Én simán egy csönd közbe kiboktem, hogy:

"Van barátom"

Es akkor elkezdett kérdezgetni meg ilyesmik. Annyira nem gáz lesz gáz mint ahogy azt a fejedben elképzeled. Énis azt hittem, hogy hú de nagyon majd kérdezegtnek róla meg ez lesz a téma aztán megkérdezték a nevét hány éves és kb ennyit...

Az élet meg haladt tovább és már megbántva éreztem magam hogy ennyire leszarják :)

2017. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérd meg 2 barátnődet hogy jöjjenek el hozzád, és az anyukád közelében kezdjenek el arrol beszélni hogy ti komolyan összejöttetek e vagy csak hülyültök

A másik lány megmondja a kérdezőnek hogy ez mind igaz és.. honapja már jrtok. Ilyen 1szerű persze anyudnak ki kell majd magyarázno.

Megkerdezi tolled majd h ez igaz-e.

Mond el neki igaz.

Nem birja ki és tuti megkérdezi hogy miért nem mondtad el neki. És megmondod hogy féltél neki "bevallani" ezt az egészet.

Sok kikert! ;)

2017. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!