Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódhat hozzám a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhat hozzám a lány?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akinél már 100x próbálkoztam és 101x be is égtem.Az kell tudni rólam hogy önbizalom hiányos voltam idáig a nőkkel kapcsolatban,de kb másfél hónapja elhatároztam hogy változtatok és azóta jobban merek kezdeményezni, hülyéskedni velük megpróbálok egyedi bókokat adni nekik. Tegnap mivel már untam a haverokat hogy csak koculnak egész gyakorlaton ezért megint odamentem hozzá és tök jól eldumáltunk. Egy fél óra beszélgetés után elkezdet a telefonjáról mutatni nekem pár képet ahol rövid gatyában,átlátszó trikóban van meg a hasán lévő tetkót.
2017. jan. 26. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből még nehéz eldönteni, az is lehet hogy igen, és direkt ilyen képet mutatott, vagy csak úgy muatta, mert csak ez van róla, és nem akart ezzel "kikezdeni" veled. Más jeleket nem ad arról, hogy bejönnél neki? Hány évesek vagytok?
2017. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 18,ő 17
2017. jan. 27. 19:40
 3/3 anonim válasza:
Probalkozz be nálla még egyszer és akkor kiderül... általában ez még nem jelenthet ugy semmi különöst.. legfeljebb szórakozik .. tedd probára még egyszer és ha el utasit akkor számolj be neki arrol hogy mire véld a kepet meg stb... na és még meg tudod hogy mi a szándéka...
2018. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!