Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ennyire felszínes mindenki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire felszínes mindenki?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval.Tudni kell róla hogy nem helyes.Abszolút a személyisége a gondoskodása és a belső értékei fogtak meg.Minden ismerősöm vagy barátom vagy családtagom ahogy meglátta rögtön azzal jött,hogy nem hozzám való,meg csúnya meg én szép vagyok és nekem jobb kell..eddig ha mondtam egy srácra hogy helyes..mindenki jött ezzel a belső számít dumával..most meg ennyire elitélnek? Mire jó ez de komolyan?

16 éves lány



2017. jan. 22. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmire. Légy velük türelmes :)
2017. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is összejöttem egy lánnyal. Nagyon szerettük egymást, de végül a szülei és barátai unszolására elhagyott. Nem voltam állítólag elég jó hozzá. Ha csúnya valaki elég nehéz helyzetben van. Legalább is ami az érvényesülést és kapcsolatokat illeti. Mindenki a belső értékekkel jön, de az az érdekes, hogy mindig csak a szép embereknek vannak belső értékei. Ezek szerint mindenki, aki csúnya az utálatos, buta és gonosz is. Nagyon sajnállak. Maximálisan átérzem a helyzeted. És hogy mire jó ez az egész? Az emberek általában nagyon felszínesek, mégha ezt erősen tagadják is. Azt hiszik hogy a szép= jó, sikeres, ügyes csupa pozitív tulajdonság, a csúnya=minden ami rossz. A szüleid pedig csak a legjobbat akarják neked. Ne itéld el őket ezért. Tudat alatt cselekszenek, ez ösztönös. Lehet ha majd jobban megismerik majd megkedvelik. Gondolom Te se szerettél bele első látásra.
2017. jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!