Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki ilyen felszínes?

Mindenki ilyen felszínes?

Figyelt kérdés
Mindenki furának tart, mert folyton zenét hallgatok, lehajtott fejjel és szomorú arccal. Most akkor ezek szerint én nem lehetek egy normális ember? Nem kaphatok esélyt? Ennyire visszataszító lennék? Hogy nem kezdek el rögtön dumálni minden ismeretlen emberrel és nem tolom a pofájukba az arcomat?
2013. okt. 4. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejössz. :3

(Ha lány vagy!)

2013. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is.
2013. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Paradicsomnak mindenki bejön. Írj már rám haver, meg akarlak ismerni. :D
2013. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sérted az egójukat, hogy nem állsz le velük haverkodni. Én sem szoktam, nem vagyok rájuk kíváncsi.
2013. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen felszínes, de ezt te is tudod, csak a harag és az elfojtott mérgek beszélnek belőled.

Javaslom hogy menj egy nyugodt környezetbe meditálni míg a démonok melyek a haragot gerjesztik benned el nem hagyják a testedet.

2013. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 tessék??
2013. okt. 4. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam hogy megsértselek csak azért mert elég mérges hangvételek kerültek elő a kérdésedből.
2013. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem sértettél meg, csak a démonos részt nem nagyon értem...
2013. okt. 4. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Metafora.
2013. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj,csak tanuld meg azt,hogy amit mutatsz az emberek felé,azt ők tükörként visszamutatják feléd.Érted?
2013. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!