Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jó a kapcsolatunk és én már vagy 1,5 éve bele vagyok esve. Ez idő alatt volt kapcsolatom de hamar beláttam h nincs semmi értelme áltatni a csajszit ugyanis a másik lányt szeretem. Úgy gondoltam h hát ha sikerül neki kiverni a fejemből de nem sikerült. Amugy osztálytársak vagyunk és végzősek, főként ezért nem akartam semmit az elején de mivel közeleg lassan a vége, szerintetek megéri lépni egy nagyot? Azzal tisztába vagyok hogy amint lépek semmi sem lesz ugyanaz viszont azt érzem ha nem próbálom meg később bánni fogom. Úgy gondolom ez nem az a tipikus friendzone h elvagyok könyvelve barátként. A másik gond h vele táncolok szalagavatón.

Volt már vki hasonló helyzetben? Mit ajánlatok?


18/F



2016. dec. 12. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Valószínű később bánni fogod, mint minden elszalasztott alkalmat. A Világ meg nem ér véget a középiskola végével.
2016. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg!!
2016. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!