Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmejáték vagy tényleg így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmejáték vagy tényleg így gondolja? Mennyi idő után próbálkozhatnék újra esetleg? (persze más módszerrel)

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány aki osztálytársam volt és most már csak évfolyamtársam. Nem rég bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé... Visszautasított, és az állítása szerint még mindig az exét szereti. (akivel fél hónapig volt együtt) Szerintetek tényleg az exét szereti még, vagy meg akarja tudni, hogy tényleg akarom-e őt, esetleg csak le akar koptatni? (a történteket az iskolában nem mondta el, mivel mondta, hogy nem akarja, hogy emiatt cikizzenek engem, és hogy ez legyen a téma az ő osztályában meg az enyémben)


Szóval: igazságot mondott, hűséget teszteli vagy le akar koptatni?



2016. dec. 8. 19:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy én 15/F és ő 15/L.
2016. dec. 8. 19:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint meg akarja tudni, hogy harcolnál-e érte. Mindenképp közeledj felé.
2016. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!