Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van-e visszaút a "túl sok"-ból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e visszaút a "túl sok"-ból?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk párkapcsolatban (még vagy talán nem is leszünk már) de rengeteg időt töltünk együtt.

Amikor megismerkedtünk rajongott értem, alig várta, hogy találkozzunk, ő maga kereste a programlehetőségeket. A szerelem lassan alakult ki bennem, de pár hónapja lángolok. Azóta én magam is igyekszem minden időm vele tölteni, megajándékozom, támogatom, segítek neki. És ezáltal elvetettem a sulykot. Nem mondja, de érzem, hogy túl sok lettem neki. A nagy szerelemben elkezdtem túl sokat odadobni elé és azóta csökkent a lelkesedése irántam. Tisztában vagyok, hogy elszúrtam, de a kérdésem az, hogy van ebből kiút? Tudok még újra érdekessé válni a számára? Vagy már végleg elrontottam?



2016. nov. 22. 15:32
 1/4 TR75 ***** válasza:

Ha tudja, mit érzel (vagy sejti=rájött), valószínűleg nincs visszaút. Ha ő nem érez hasonlóan, akkor szerintem ez nagyjából ennyi volt.

Talán ezt meg kellene vele beszélned.

2016. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, de szerintem ha már felmerül ennek a megbeszélése, ez már önmagában "sok".

Nem tudom mennyire jó stratégia, ha visszaveszek.

2016. nov. 22. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt velem már ilyen, sajnos innen nincs visszaút olyan értelemben, hogy már nem lesz ugyanolyan a barátságotok. Most már teljesen egyértelmű számára amit érzel, és nem reagál, tehát két lehetőség van:


- Vagy olyan szinten önbizalomhiányos, hogy amíg nem teszel (ha még nem tettél) TELJESEN egyértelmű jelzést arra, hogy te többet akarsz, addig nem fog merni ő sem jelezni neked. Ritka az ilyen, de létezik, tudok rá konkrét példát az ismeretségi körömből.

- Nem érez irántad semmit. Nem akarlak elkeseríteni, de ez valószínűbb.


Mivel a régi barátságotokat úgysem kapod vissza, viszont te szenvedsz, mert szereted őt és ez nem is fog megváltozni egyhamar, ameddig kapcsolatban vagytok egymással, ezért venned kell a bátorságot és egyenesen megbeszélni ezt vele. Csak semmiképp ne messengeren vagy ilyesmi módon, lehetőleg személyesen egy kávé mellett, vagy ha az sehogy sem megy akkor telefonon. Fel kell készülnöd arra, hogy nagyobb eséllyel vissza fog utasítani, és akkor nem lesztek többet jóban. De neked is jobb az, ha véget vetsz ennek, és magadat is felszabadítod. Aztán persze akár még jól is elsülhet. :)

2016. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: az elején azt írtam, teljesen egyértelmű amit érzel. Ha az első lehetőség él a kettő közül amit mondtam, akkor nem. Akkor szimplán nem tud mit kezdeni ezzel a szituval, mert nem tudja hogy akkor te most mit is akarsz tulajdonképpen. :) előző vagyok.
2016. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!