Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány létemre szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre szerelmes vagyok egy lányba, de a jelekből ítélve ő mit érez?

Figyelt kérdés
A lány akit szeretes mostanában elég távolságtartó velem. Régen voltam olyan pillanataink amiből éreztem, hogy jelentek neki valamit, de ma már nem olyan. Mióta bevallottam hogy szeretem keveset beszélünk és folyton azt mondja hogy ő nem viszonzi és keressek mást mert nem benne fogom megtalálni a boldogságot. Tudom hogy régen érzett valamit. Most mi tevő legyek?

2016. nov. 20. 00:41
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem tudok mást mondani, el kell fogadni, hogy ő nem viszonozza. Én egy fiúba voltam szerelmes, de azt mondtam magamban, hogy ha igazán szeretem, az a lényeg számomra, hogy ő boldog legyen, és miután mondta, hogy nem akar barátnőt, könnyebb volt így feldolgozni, hogy ő ezt akarja, akkor hadd legyen boldog. És így egy idő után a szerelemérzés is elmúlt, bár valami vonzalmat még mindig érzek.
2016. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!