Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi jó a csókolózásban? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó a csókolózásban? Mit érzel olyankor? Mire gondolsz olyankor? Vagy jön minden magától?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kèrdès de milyen íze van ? Milyen egy jó csók ? Bocsi a sok kèrdèsèrt de vèlemènyeket ès tanácsokat gyűjtök :) 16/L
2016. nov. 10. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyha a "megfelelő" emberrel csókolózol akkor igazából minden jó ahogy van. Gondolni nem nagyon tudsz semmire, mert az egész testedet ellepi a boldogság vagy valami olyasmi dolog.

Minden magától jön, mivel nem gondolkozol nem is figyelsz oda hogy mit csinálsz.

Ha a másik fél nem evett előtte semmit, akkor csak az ő "szájízét" érzed, ami lehet kellemes, de szerencsétlenebb esetben kellemetlen (ilyenkor kínáld meg rágóval és te is vegyél egyet, mintha csak eszedbe jutott volna hogy "jaj van rágóm"). Ha evett előtte és nem mosott fogat vagy evett rágót, akkor szívás. Olyankor még akkor sincs jó íze ha finom kaját evett.

Egy jó csók... hát igazából ahogy az előbb is írtam, ha a megfelelő emberrel csókolózol, minden tökéletes. Nincs túl sok nyál, nem harap rá a nyelvedre, nem nyitja akkorára a száját mintha meg akarna enni, stb...

Remélem, elég sokmindent írtam ami segít :D

2016. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára ezt a választ vártad de ez legtöbbször csak jön magától ha egy kellemes személy teszi ezt veled vagy te egy kellemes személlyel akkor jó az "íze" . Habár én még egyszer sem csókolóztam és senki sem csókolt meg de ez szerintem így működik.

12/L

2016. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki akarod próbálni velem?
2016. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!