Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van olyankor ha szerelemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha szerelemes vagyok valakibe de ő csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Cukrászként dolgozunk egy helyen, egész nap adom a kezébe a süteményeket amikor pakoljuk, szerintem beleszeretem.


Túl sokszor gondolok rá, néha eljárunk vásárolni meg ilyesmi. De már azon gondolkoztam felmondok, mert nem tudom törölni az érzéseim. Én magam se tudom melyik lenne jobb ha nem is beszélnék vele, vagy maradna egy baráti kapcsolat. Aludni és enni is nehezen tudok. Beszéltem vele erről, mondta csak barátként lát, mondtam összezavarodtam és azt mondja semmi gond.



2016. aug. 13. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az van hogy nem lesz semmi. Sajnos
2016. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni. Nehéz lesz, de te tarts ki.
2016. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!