Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem ennek az inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem ennek az inkább lányos fiúnak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy hónapban elég szokatlanul viselkedik. Régebben is jóban voltunk, de most sokkal gyakrabban keresi a társaságomat, arra törekszik, hogy megnevettessen és produkálja magát akár mindenki előtt. Múltkor például megjelentem ott a társaságuknál, és elpirult, miközben beszélgettünk. (Csak én ezt utólag tudtam meg.) egyik barátnőm szerint pedig nagyon jó hatással vagyok rá.

Nem megyek bele bővebben, de volt néhány párbeszédünk, amin behaltam, olyan aranyos volt. És nagyon meg szeretném ölelni, de biztos vagyok benne, hogyha ezt megteszem, akkor meg fog ijedni.

Mit gondoltok? Tetszem neki, vagy sem és az öleléssel kapcsolatban tudnátok tanácsot adni?

Előre is köszönöm!



2016. okt. 30. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:
reggel öleld meg amikor még nincsennek sokan:D, akkor így ilyen köszönés, mint a táborokba este anno :D
2016. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Az öleléssel kapcsolatban pedig, akkor öleld meg amikor csak ketten vagytok.
2016. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!