Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak velem van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van ez?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy fiú, vagy szerelmes vagyok belé, de megtudom, hogy egy másik fiú szeret engem, inkább felé kezdek nyitni és később le se tojom a másik fiút, csak néha jut eszembe. Ha csak velem van ilyen, ez ribis dolog? Sztem ez fura😕

2016. okt. 27. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ennek szerintem sok értelme nincsen. Azért összejönni valakivel, hogy a másikra ne gondolj a legnagyobb butaság és a másikat meg csúnya becsapni.
2016. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem érettségere vall, vagy olyan "logikusságra" . Jó dolog, hogy a felé nyitsz, aki tudod, hogy kedvel / szeret. Ebben semmi fura nincsen, teljesen normális vagy - sőt!
2016. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
így jó lesz majd a házasságod :D
2016. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy írtad tetszik neked ez nem jelenti azt, hogy szerelmes is vagy. Viszont azt nem mondtad el, hogy a másik fiú is tetszik-e, mert ha igen akkor nem gáz, de ha egyáltalán nem akkor tényleg elég furcsa és azt jelenti, hogy inkább a könnyebb utat választod.
2016. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha összezavarodsz akkor mégsem volt olyan az a szerelem, mint amilyennek lennie kell, szal, ha ilyenkor elkezdesz olyan ember felé húzni, aki szeret, akkor lehet vele többre mész, és kitudja meddig leszel vele, lehet, hogy talán épp ő lesz majd a házastársad :D
2016. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, én tudom, hogy hosszútávon ez nem helyzet, de egyszerűen így működöm. Hát akkor ezek szerint bizonyos értelemben ez nem jó...:((
2016. okt. 27. 20:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Sokan félreértik, bocsi hülyén fogalmaztam: szóval, a lényeg az, hogy ha szerelmes vagyok, hipp-hopp elmúlik ha megtudom, hogy valaki szeret.DE CSAK AKKOR HA NEKEM IS TETSZIK. (Tudom, nem irtam le) pl most is: van 2 fiú. Az egyiket szerettem, a másik engem szeret. Mire én beleszerettem abba aki szerelmes belém, a másik pedig csak mozgatja a fantáziám (rossz aki rosszra gondol:DD) na hát szóval ez van...:(
2016. okt. 27. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Figy, nem mindegy, hogy 14 éves vagy, vagy 24. Ha 14 akkor normális, ha 24 akkor meg valszeg nem írod ki ide a kérdést, mert akk már lett volna előtte valakid... Sztem ezen mindenki átesik, ha olyan kordban van.. Végülis egy kislány vagy kissrác az alapsuli első éveiben mindig másba "szerelmes", az emberek így fejlődnek. Teljesen normális, ne parázz. Majd ha megtalálod az igazit, akkor semmi ilyen problémád nem lesz.
2016. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok, de nagyon új a dolog...
2016. okt. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!