Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy egy kicsit tobbet torodjon velem, legyen romantikusabb?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk egyutt. a honapfordulókat általában elfejti, de ez nem gond. egyszer csak ugy vett virágot is, de pénzért. nekem annyi elég lenne ha pl meglát egy virágot, odaadja, vagy csak ugy megdicser, de nem. azt hogy szeretlek nagyon sokszor mondja, de uzenetben vagy fbn nem beszelgetunk, mert nincs fent, vagy megirja o mit csinál és nem kérdezi meg én mit csinálok, csak néha válaszol ha kérdezek... annyit szeretnék ha legalabb egyszer nem akarna akciofilmet nézni, megdicserne, ahelyett hogy azt mondja ez igen... ha azt irom olvasok, vagy foztem, vagy barmi, mindig azt válaszolja ez igen... hogy mondjam meg neki???
2016. okt. 20. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme megemlékezni a hőnapfordulókról? Beszélgetni sem kell mindennap.
2016. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg néha az a "bajom", hogy túl romantikus.:D

Nem cserélünk?(Amúgy eszem ágában sincs...:P)

2016. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!