Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van itt ilyen ember?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen ember?

Figyelt kérdés

Van itt ilyen ember aki már kamaszkorában tudta (16-17) hogy a nagy ő-vel van együtt?

Esetleg ismertek valakit aki ilyen idősen ismerte meg? Az én szüleim is így voltak. Anyum 16 apum 20 volt, két év múlva össze is házasodtak. Mennyire gyakori ez manapság?



2016. okt. 25. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen van.

17 éves vagyok és úgy érzem megtaláltam azt a srácot akivel letudnám élni az egész életemet.

2016. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam amikor megismertem a páromat, már 7 éve együtt vagyunk. Szóval lehetséges az ilyen.
2016. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szüleim igy voltak anya 15 apa 17 azóta már eltelt 33 év és együtt vannak
2016. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én annak idején csak azt hittem, h megtaláltam, és ha vki azt mondta, h "fiatal vagyok még ehhez a kijelentéshez", vagy " ki tudja mit hoz a holnap", vagy hoyg "majd elmúlik az érzés", na azt fel tudtam volna képelni.

Aztán rájöttem, igazuk volt.

Akkor 16, most 30N

2016. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dédimék voltak így. Már kisgyerekkoruktól szomszédok voltak, 18 évesem össze is házasodtak. 62 évig voltak házasok, mert sajnos a dédipapám meghalt.
2016. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most picit gyökér leszek xd én is úgy éreztem 15 évesen hogy megtalaltam azt a lányt akivel le fogom élni az életem egy évre rá szakítottunk xd aztán nemrég megint azt hittem megtaláltam 1 hónap után szakítás xd szóval nyugi van bármikor lehet szakítás a vége xd
2016. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi négy éve ismerjük egymást, és lassan két éve járunk, sosem volt semmi komolyabb problémánk, miatta nincsenek pánikrohamaink és már nélküle el se tudnám képzelni az életem annyira vigyáz rám. Csak kíváncsi voltam mennyi ilyen ember van.
2016. okt. 25. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
<3
2016. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!