Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szerelmes belém/szeret a barátom?

Figyelt kérdés

Szoval egyidosek vagyunk. 18. Mind ketten szuzek. Régota ismerjuk egymast , kiskorunk ota. Mindig is tettszettem neki és ő is nekem.

7 hónapja "kavarunk/egyutt vagyunk/randizgatunk" , tehat mint a szerelmesek.

Én őt nagyon nagyon szeretem. Tiszta szívemből :)

Ő rajta meg néha nem megyek el. Most mult heten kerdezte tolem, hogy ki merem-e tenni, hogy kapcsolatban vagyunk?... Mondtam h persze, hogy kimerem , mivel szeretem.

Na ki is tettük. Sokan gratulaltak, orultek :) Pl haverja azt irta oda hogy "Gratulálok, sokáig" akkor ő olyat írt hogy "Kosziiii, úgy lesz :D "

Sokszor szokta mondani, hogy szeret. Most miota kitettuk valamennyire megvaltozott... Pl haza kísért, eljott ertem stb. Meg azt mondta, hogy komolyan gondolja es remeli hogy nagyon sokaig egyutt leszunk, mert szeret . És ezt a szemembe mondta. Meg a szerelmének szólított.

Szerintetek tényleg szeret? Ő azt mondta, ha szorakozna akkor bele se egyezett volna hogy tegyem ki, hogy egyutt vagyunk.

Aztan kimentunk mikor kimegyunk a faluba es pl megolel az egyik haverja, akkor elkezd vele vitatkozni hogy engem ne olelgessen... Tehat feltekeny szerintem... Meg ha megtudja h haverjával beszelek akkor is rogton számonkéri, hogy miert irok stb... Meg ha a haverjaival van kint a faluba, akkor oda nem igazán visz magával... Talalkoztam már a haverjaival , ismerem oket nagyon jol.

Még nem fekudtunk le, de ő már mondott olyat, hogy ha már egyutt vagyunk, akkor ideje lenne majd...

Mi a velemenyetek?



2016. okt. 17. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szeret téged
2016. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!