Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk hogyan tudatják egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogyan tudatják egy lánnyal, ha szerelmes belé?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Én szemtől szembe tudattam vele :) (aztán koppantam..)
2016. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jártam, mint az előző, csak nem élőben mondtam el. Életreszóló tanulság volt. Egyébként úgy, hogy elkezd a srác flörtölni, ismeretlen csajt kérdezgetni.
2016. okt. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bár lány vagyok,és nem fiú de azért elmondom,hogy velem mi volt.Ültem a buszmegbe és volt egy nagyon jó fiú haverom.Vicces volt,meg minden,legjobb haver.Barátnőm felhozta neki azt a kérdést,hogy ki szted a legszebb lány az osztályból(tipik lány xd) és azt felelte h én.Bennem megfagyott a vér,és utána elkezdett röhögni majd otthagyott.Aztán másnap próbáltam kerülni,hogy ne legyen ciki,mert hát na....És odajött megkérdezte hogy ugye a barátságunk még áll?Én meg persze azért nem akartam megbántani hogy nem az esetem meg ilyesmi és hát szépen mondtam hogy ez ciki.Azóta próbálkozik és én meg vér cikibe vagyok ott.Főleg h az egész osztály előtt nyögte ki.Bár már fél éve,de neki minden titkomat elmondtam erre visszautasítom,és elkürtöli kibe vagyok szerelmes :/ szóval szerintem ha tetszik a lány akkor inkább kísérd haza,beszélgessetek,és ha látod jeleit,hogy ő is szívesen fogadja,próbáld meg úgy megüzenni neki h pl külső forrásokból megkérdezed h be jössz e neki.Ne nyomulj,főleg ha legjobb baráttá válsz neki..És amit mondtam ne nagyon kövesd el :/ 13/L
2016. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!