Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy most szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki149 kérdése:

Nem tudom hogy most szerelmes vagyok vagy csak szeretnék/hiszem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki több, mint 10 éve legjobb barátom volt. Ő mindig többet érzett, mint barát én pedig csak barátként tekintettem rá. Mindent elmeséltünk egymásnak, de 5 hónapja folyton veszekedtünk. Kb. rá 2 hónap múlva szerelmet vallott. Nem találkoztunk kb.3 hónapig de annyira hiányzik/ott, hogy szerelmes lettem belé/hiánya nagyon fáj. Próbálom őt elfelejteni, mert nagyon sokszor megbántott, de mindig megbocsájtottam neki. Most végleg elegem van belőle, de így is állandóan rajta jár az eszem. Na meg még egy fiún, akit kb. 2 hete ismerek minden nap órákat beszélgetünk. És nagyon nagyon kedves velem, de van barátnője. És úgy érzem hogy tetszik nekem és én is neki. Nem lehetne ez. Segítsetek bonyolult ez a történet, de tényleg nem tudom, hogy mi van velem. Mert a volt legjobb barátom nagyon sokszor megbántott, de nem tudom elfelejteni 5 hónapja. A másik meg még nagyon friss dologés túl kedves velem, még akkor is velem beszélhet ha barátnőjével van. 17/l

2016. okt. 15. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj egyre több időt tölteni az újonnan megismert barátokkal, azt a fiút meg hanyagold egy kis időre. Vagy kezdj el ismerkedni másokkal is. 18F
2016. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát próbálom elfelejteni csak a végén vmi közös dolog ugyis történik:(
2016. okt. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!