Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Na szoval..van egy srac a sulibol akibe masfel evig halalosan bele voltam zugva, erre most kiderult, hogy a legeslegjobb baratnom nagyon bejon neki...szinte hidegzuhanykent ert. Szerencsere a baratnom sosem szurna hatba es tudom hogy kibe szerelmes es hogy sose jonne ossze vele, de amikor ra nekez mindig azt latom hogy elvette tolem azt akit szeretek/szerettem es mar nem olyan a viszonyom vele mint regen, pedig tudom, hogy ő semmirol sem tehet...

Azt mondtam neki hogy mar tultettem magam, elhitetem mindenkivel hogy mar nem is erdekel es le*arom, holott ossze vagyok torve lelkileg mert ő volt az egyetlen fiu az eletemben aki valaha is tetszett..tehat a kerdes: mi a francot csinaljak? Hogy tegyem tul magam rajta? Szeretnek mas fiut talalni de nem olyan konnyu..

Bocsi hogy nincs ekezet, de sokkal hosszabb ido lett volna leirni.. 15/l



#fiú #szerelem #Ossze vagyok torve
2016. okt. 1. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjetek mesét nézni meg tanulni! Ráértek még a fiúzással ha nem akartok 20 éves korotokra ratyi kiélt lányok lenni.
2016. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elet nem csak a tanulasbol all...es ez csak szerelem semmi tobb
2016. okt. 1. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretnél más fiút találni, de nem olyan könnyű? Őt se találtad, hisz nincs köztetek semmi, csak ott van a suliban. Nem tetszel neki, ez van. Tovább kell lépni, ha épp nincs más srác a láthatáron akkor foglald el magad mással :)
2016. okt. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!