Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tul eros a figamzasgatlom....

Tul eros a figamzasgatlom. Mit tehetnek? (tobbi lent. ) Hasznos valaszokat leccives.

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es hat az egeszseg ellatas nem a legfenyesebb. Elmentem gyogyszert kerni, mint normalisan es irattam fogamzasgatlot. A gyogyszer mellet voltak verzeseim nem a megszokott idoben es mar 1 eve szedtem. Elmentem kerni egy masik fajtat es az orvos ahelyett, hogy megvizsgalt volna kinezett a konyvbol egy masikat, na most ezt a vyogyszert is regota szedem es mikor kene lennie valaminek epp hogy csak egy pici. Hiaba mennek vissza a dokihoz ugyan gy konyvbol nezni ki valamit, a recepcios is megmonta barki megtudja csinalni nekem ezt....

2015. márc. 11. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ami a fogamzásgátlót illeti én tartok a tablettától mert később halálais betegséget okoznak. Tobb nő a világon ezért hal meg. Óvszer vagy spermicides hüvely tabletták vagy habok kitűnően alkalmasak
2015. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"később halálais betegséget okoznak. Tobb nő a világon ezért hal meg." - ezen most jót röhögtem! Nem kell hlyíteni az embereket!


Kérdező: akkor ne használj gyógyszert, ilyen egyszerű.

2015. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem kísérletezgetnék így a helyedben, bár belehalni nem fogsz ahogy egyesek terjesztik, egy életre tönkrevághatod a szervezeted. Nem jó, ha a hormonok nincsenek rendben.

Próbáltál másik orvost keresni?

2015. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Itt minden orvos ilyen. Es azert kiserleteztem mert gondoltam az orvos tud tanacsot adni, de ezek szerint eleg benak.
2015. márc. 11. 12:49
 5/15 A kérdező kommentje:
milyen habok ? meg sohasem hallottam errol.
2015. márc. 11. 12:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett természetes,hogy kevesebb a vérzés, engem megvizsgáltak vérvétel is volt, kaptam gyógyszert és az egy hetes vérzés helyett 3-4nap van amikor is nagyon kevés a vérzésem.Van hogy első nap közepes erősségű a másodikon nagyon kevés a harmadikon meg már csak maszat van.
2015. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Igenis bele lehet halni, biztos hallottatok már trombozisos esetekről, ahol nem nézték meg, hogy az illető szedhet-e egyáltalán gyógszert... nem néphülyítés, hanem tény.

Természetes, hogy kevesebb a vérzésed, ha kellemetlen mellékhatásokat nem érzékelsz, pl pattanások, eddig nem jelentkező fájdalom, nagy mértékű hízás, akkor nincs gond.

2015. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem kell dilettánsként mindenkit leszólni, aki mond valamit. Igen, többen belehaltak már ezekbe a gyógyszerekbe, mert trombózist idézett elő.

A megfelelő gyógyszer kiválasztását hosszas vizsgálatok előik meg: genetikai vizsgálat, vérvétel stb. Ha ezek nincsenek meg, akkor az orvos felelőtlenül írja fel a gyógyszert. Ezért nem szabad, ilyen téren pedig aztán főleg nem, sztk-s orvoshoz menni.

Egyébiránt pedig a gyógyszer sem túl jó, mert hosszas szedés esetén annyira elvékonyodhat a méhhártya, hogy abba a későbbiekben soha nem fog tudni egy pete belemászni, így a terhesség sem lesz elérhető.

2015. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

1. Fogamzásgátló használata előtt kötelező a thrombophilia szűrése, sőt, az OEP nem is támogatja!!! Ugyanis túl kevés nőt érint ahhoz a trombózis, hogy emiatt minden egyes tabiszedő nőt leszűrjenek 30 ezer forintért.


2. Az orvos nem tudja megmondani, hogy melyik tabitól nem lesz bajod. Ad egyet, aztán ha nem válik be, akkor ad másikat. Nem az orvos a hülye, hanem ez így működik. Ugyanis semmilyen vizsgálattal nem lehet megállapítani, hogy neked mi lesz a jó.

2015. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam. Tehát fogamzásgátló felírása előtt NEM (!) kötelező a thrombophilia szűrése, sőt, az OEP nem támogatja.
2015. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!