Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit kéne tenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tenni, hogy lenne helyes, ill hogy-hogy mondjam el neki!?

Figyelt kérdés
Annyi lenne,hogy még nyáron egy táborban megismertem egy fiút(ez a tábor nyáron ősszel és télen is van) és nagyon jól ki is jöttünk ill beszéltük tábor végén,hogy ősszel talizunk.....és azóta is beszélünk facen és igazából nagyon is szimpatikus és elmondása szerint én is neki(ő is tudja h nekem is szimpi ő) viszont ezt biztosítéknak vette abból a szempontból, hogy-ha megkérdi táborban,hogy leszek e a barátnője igent mondok.....edsig jó is lenne csak bonyolódik a helyzet mivel közbe exem(akibe régen nagyon szerelmes voltam és most is vagyok) megkérdezte,hogy leszsk e a barátnője és összejöttünk.....a kérdésem tehát az lenne,hogy a tábori fiúval hogy tudassam mert én személyesen szeretném ill megbántani sem akarom(**kiegészítőleg: a tábori fiút beszélgetéseknél hol érdekeltem-hol nem**)

2016. okt. 1. 03:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem monnd le a találkozást és beszélj vele..hogy nem biztos h jo ötlet találkozni most h ez a helyzet ...de szeretnéd hogy barátok legyetek mert hogy az érzéseid bem megalapozottak
2016. okt. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól találkozhattok, mert barátok vagytok. De ha felajánlja hogy járjatok, akkor mondd hogy foglalt vagyok de barátként talizhattok
2016. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!