Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Köszönjek Neki legközelebb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönjek Neki legközelebb?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel utazni szoktam. (Pesten tanulok es haza is szoktam vele meg vissza is buszon)

Multkor sokan voltak es beult mellem. Nagyon nyomot hagyott bennem.vmiert, de mar egyebkent eszrevettem ezelott is, csak az utobbi utan nem tudom elfelejteni. Neha szoba elegyedtunk, de csak par altalanos mondat volt.

Koszontunk is egymasnak. Legkozelebb koszonhetek Neki?


2016. szept. 29. 18:45
 1/4 anonim válasza:
Persze :)
2016. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
naaa.. azért ennyire ne nyomuljál, még elijeszted.
2016. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, ez akkor is alapvető udvariasság lenne, ha nem tetszene.
2016. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! :) es ha mondjuk leul mellem egy ido utan elkezdhetek vele beszelgetni? De termeszetesen ilyen alap kerdesek, hogy ne latszodjon, hogy nyomulok.
2016. szept. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!