Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14-15 éves fiúk! Külső vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves fiúk! Külső vagy a belső?

Figyelt kérdés

Szóval,nektek a külső vagy a belső fontosabb?Mennyire határoz meg titeket ha egy lány ducibb?Képesek lennétek olyan lányt szeretni aki nem egy ideál,de megfogott titeket a személyisége?Vagy ez egy teljesen kizáró ok?

Illetve a másik oldala a dolognak,hogy nagyi jol néz ki a lány,viszont nincs egyetlen egy témátok sem amiről tudtok beszélni.Köszi a válaszokat előre is,ez csak egy szimpla véleménykutatás!14/l



2016. szept. 25. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit késő van a véleménykutatáshoz nem bogaram? :)

Külső és belső megeggyező szinten, hiszen eggyik nélkül a másik nem sokat ér. Ducibb mint szép gömbölyű, szétfolyik vagy mennyire érted ez a szó nem annyira meghatározó mint kéne. Csak akkor határoz meg ha nagyon az és ez zavar engem is őt meg pláne. Hiszen ez a lényege hogy fogjon meg benne valami nem kell neki lennie a legszebbnek a legbombább testel vagy legdivatosabb ruhákkal mert ezek butaságok. Legyen benne valami érték valami olyan amiért megéri harcolni és tenni érte. És ezáltal igen képes lennék. Ez az utolso elötti mondat kicsit hiányos de értem, szoval ha nincs témánk ez eléggé érdekes lenne. Mert ha két fél bejön egymásnak akkor lesz téma ha valamelyik fél passiv e részen akkor lesz téma csak el lesz ásva. Ez elég helyzet függő h miért nincs téma ezt kicsit ragozhatnád még.

2016. szept. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külső megfog, belső megtart.
2016. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Deniel9 ***** válasza:
Minden embernél számít a külső , de ahogyan a #2-es mondta külső megfog , belső megtart. 17/F
2016. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kezdek el beszélgetni olyan lánnyal akit nem tartok vonzónak. Hiába lehet tök aranyos egy 120 kilós lány, ha egyszerűen megcsókolni nem tudnám, mert annyira taszít.
2016. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Belső a fontosabb, viszont nekem kifejezetten bejönnek a ducibb lányok, szóval... :D


14/F

2016. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 22 évesen válaszolok ha nem baj :P

Szerintem a belső értékek fontosabbak.

Ha a külső is oké, vagy NAGYON oké az már csak hab a tortán ...

Volt pár nagyon szép barátnőm,de nem értem vele semmit,mert belülről a legtöbb egy hűtlen p*csa volt ... Már nem fontos annyira nekem a külső.

2016. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!