Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdjek magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Mióta visszautasított egy srác sehogy nem találom a helyemet. Barátok maradtunk, de nem akarta megbeszélni a dolgot, sőt lesz*rta az érzéseimet. Annyiban hagytam a dolgot, így most jó kapcsolatunk, mégis görcsösen meg akarok változni, szebb akarok lenni, azt akarom, hogy elismerjen... Azt akarom, hogy ,ha csak egy kicsit is, de megbánja, hogy félvállról vett engem. Egyre jobban azt érzem, hogy nem tudom önmagamat adni. Eldöntöttem, hogy nyáron szeretnék megváltozni... Mit kéne tennem, hogy elfelejtsem? Esetleg hogyan érhetném el, hogy tényleg megbánja azt ahogy kezelte a dolgot? Mert nem az fáj, hogy visszautasított, hanem az, hogy sz*rt rá a dologra.

2016. jún. 4. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Jön a nyár,szexi bikinibe lemész a Velencei-tóba,vagy Balatonra én azt teszem ,jó alakom van arcom pattanásmentes kisimitóm a hajam ,és keresek egy hozzám illő férfit ennyi
2016. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért hány évesek vagytok és hogy utasított vissza?
2016. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másik fiút aki értékel téged, aki meglátja a benned rejlő szépséget, ne akarj senki miatt megváltozni, nem érdemli meg.
2016. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
XD Remélem nem te vagy az akit elutasítottam utána sz*rtam bele. :"D
2016. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia privátba lenne kedved elmesélni a történetet? :)
2016. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!