Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Egy lány se jön össze mindig barátság lesz belőle.. Nagyon unom már hogy mindenki a párjával megy bulizni én meg itthon unatkozok.. Nagyon unom az életem szeretnék már egy komoly kapcsolatot.. Kezdek belefáradni.. Nagyon..
2016. febr. 12. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit kezdj. Jó, elmondom.


Fogod magad, holnap elmész a városba. És minden veled szembejövő lányt próbálsz felszedni. Vagy maradj otthon és sírj hogy nincs senkid.

2016. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Énis barátom énis!
2016. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez a direktbe párkeresés hülyeség....én amikor "csajoztam" semmi se volt. Amikor meg csak úgy elvoltam egyből lett...ne idegeskedj ezen, majd jönni fog egy nő.
2016. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!