Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés

Én most 14 vagyok és ő 19...:D Tudom sok az 5 év de annyira szeretem egész nap rá gondolok,motoros,falusi(a beszéde annyira aranyos

:D) a stílusa is halál jó amolyan rockeres motoros :D A lényeg hogy majd ha én 18 leszek ő meg 23 :D Akkor az már nem olyan sok? Mert most sajnos az :(



2016. szept. 24. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok.Ez az én véleményem de csak mert ismerek olyanokat akiknek pont így működött a dolog.Persze minden ember más.De az hogy neked bejön a pasi nem jelenti azt hogy már azon gondolkodj mi lesz ha 18 leszel ő meg 23...addigra már biztos más fog tetszeni neked is meg amúgysem biztos hogy össze jönne veled úgy alapból.
2016. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igazából ha beszélgetünk akkor a szivem majd kiesik, úgy érzem minthogyha jég folyna az ereimben, az idő nincs és csak beszélgetünk mindenféléről, ha meg megáll egy beszélgetés akkor azonnal kérdez valamit és olyankor nagy függetlennek érzem magam állandóan csak mosolygok és elpirulok ha mondjuk összefutok vele valahol de amint beszélgetni kezdünk elszáll minden félelmem és melegség árad szét bennem nagyon nem tudom leírni mit is érzek valójában de az én felemről ez sokkal több mint hogy "fu de menő már" :)
2016. szept. 24. 19:42
 13/14 anonim válasza:
Most miért?! Mekkába pl teljesen normális!
2016. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem zavarna a korod mostbsem 28/F
2016. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!