Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú osztálytársam, aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy viselkedjek vele. Többször tetszett már valaki, de ez teljesen más, sokkal 'mélyebbnek' érzem.

Bár osztálytársak vagyunk, de csak 5 tantárgyból van közös óránk mert két 14 fős csoport van összevonva egy osztályknak.

A közös órákon észrevettem, hogy ha abba az irányba nézek ahol ő van (de nem egyenesen rá), akkor utána mindig elkezd nézni. Más órákon is láttam hogy figyel, de erre nem alapoznék mert lehet hogy csak beképzelem magamnak.

Egyébként nagyon aranyos srác, csak kicsit csendes.

Hogyan közeledjek hozzá, vagy hívjam fel magamra a figyelmét?

Csak úgy odamenni nem az én műfajom, azok én is félénk vagyok.

Milyen tanácsokat tudnátok adni?

15/l


2016. szept. 21. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

a lábaiddal:D


figyelmét azzal, hogy megbotlasz, és pont rá esel:D Direkt csináld így, mert ha mellé esel, nem fog elkapni:D

2016. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!